3KB op werkbezoek bij rietdekker

3KB op werkbezoek bij rietdekker

Woensdag 31 mei mochten wij met onze leerlingen 3KB op werkbezoek komen bij rietdekkersbedrijf Arjan van de Groef. Arjan wilde graag aan onze leerlingen het mooie ambacht vak van rietdekker laten zien, en dat heeft hij goed gedaan.

We zijn wezen kijken op zijn klus aan de Dellenweg in Epe. Daar legde hij uit hoe je een rieten dak opbouwt. Hij verwerkt daar Chinees riet.

De leerlingen waren zichtbaar onder de indruk. Ze wilden graag weten hoe het rietdekken in zijn werk gaat. Een paar leerlingen mochten ook een stukje rietdekken en aankloppen. Enkele leerlingen hebben serieuze interesse in het vak en zij mogen een dag stage lopen bij Arjan.

Het was een mooie en leerzame dag. Op naar meer van zulke mooie buitenschoolse leerervaringen!