Pubers en Geld

Pubers en Geld

Op 28 maart a.s., van 19.30 - 21.00 uur, organiseert Moedige Dialoog Epe een avond met Eef van Opdorp. Moedige dialoog is een netwerk van onderwijs, welzijnsorganisaties en banken dat zich bezighoudt met financiële redzaamheid, geldzorgen en schulden. Ook onze school is vertegenwoordigd in Moedige dialoog Epe. De avond vindt plaats in de aula van onze school.

Op 28 maart a.s. spreekt Eef van Opdorp over pubers en geld. De avond is bedoeld voor ouders en verzorgers van jongeren van 10 - 18 jaar, maar is voor ons personeel ook heel boeiend. Van Opdorp is onder andere bekend van het RTL-4-programma "Uitstel van executie". 

Meer informatie over deze avond lees je hier.

Aanmelden voor deze gratis avond kan door te gaan naar  www.koppelswoe.nl/poen. Je kunt ook de QR-code uit de flyer gebruiken. Aanmelden is noodzakelijk, omdat er plaats is voor niet meer dan 150 mensen.