Ons team

Onderwijs Ondersteunend Personeel (OOP)

Het onderwijs wordt ondersteund door divers onderwijsondersteunend personeel zoals, onderwijsassistenten, t.o.a.’s, medewerker mediatheek, conciërges, salarisadministratie, receptionistes, leerlingadministratie, medewerkers toetsbureau en pluspunt (zorgteam). Daarnaast maakt de school dankbaar gebruik van vrijwilligers in de mediatheek en bij het opvanglokaal.

dhr. G.J. Blok g.blok@rsgnov.nl
dhr. H.H. van Boven h.vanboven@rsgnov.nl  
mw. A. Brem - Dokter t.brem@rsgnov.nl
dhr. R.M.C. Buitenhuis r.buitenhuis@rsgnov.nl 
mw. I. Dallinga - de Neef i.dallinga@rsgnov.nl  
mw. A. Eikelboom - van Dommelen b.eikelboom@rsgnov.nl   
mw. J.C.M. Haeke j.haeke@rsgnov.nl
mw. I.G. Hop - van Dijk i.hop@rsgnov.nl  
dhr. G. Huiskamp g.huiskamp@rsgnov.nl 
mw. J. Immeker - Berends j.immeker@rsgnov.nl
mw. W.C. Jansen - Dijk c.jansen@rsgnov.nl
mw. I.E.J. Koerhuis i.koerhuis@rsgnov.nl
dhr. A. Kommer a.kommer@rsgnov.nl
mw. T. Kruisdijk t.kruisdijk@rsgnov.nl
mw. H.A. Lindenschot h.Lindenschot@rsgnov.nl
mw. Y. Marskamp y.marskamp@rsgnov.nl
dhr. S.H. van Oene s.vanoene@rsgnov.nl
dhr. B.J. van Putten b.vanputten@rsgnov.nl 
mw. B.J.E. Rusman b.rusman@rsgnov.nl
dhr. I.M. Slagman s.slagman@rsgnov.nl 
dhr. R. van de Steeg r.vandesteeg@rsgnov.nl
dhr. J. Visser j.visser@rsgnov.nl
dhr. M. van Voorst m.vanvoorst@rsgnov.nl
dhr. E. Zwolle e.zwolle@rsgnov.nl