Ons team

Onderwijzend Personeel (OP)

Veel docenten geven niet alleen les, maar hebben daarnaast andere taken. Andere taken zijn bijv. coördineren van excursies, mentoraat en studiebegeleiding.

Binnenkort treft u hier een overzicht van het onderwijsgevend personeel aan, met de gebruikte roosterafkortingen en de vakken waarin de docenten lesgeven.

Achter de namen van de docenten en de overige medewerkers staan geen telefoonnummers vermeld. Indien u hen wilt spreken, verzoeken wij u bij voorkeur contact te zoeken via e-mail en anders via de receptie. Dit kan dagelijks tussen 08.30 en 16.15 uur op nummer 0578-612094. Om docenten tijdens het lesgeven niet te storen, zal er veelal een terugbelafspraak gemaakt worden.

ART Mw.   Arts m.arts@rsgnov.nl
BKW Mw.   Bakker -de Winter m.bakker@rsgnov.nl
BLT Mw.   Baltus w.baltus@rsgnov.nl
BKB Dhr. Van Beek b.vanbeek@rsgnov.nl
VBK Mew. Van Beek britt.vanbeek@rsgnov.nl
BRD Mw.   Berden w.berden@rsgnov.nl
BRJ Mw. De Boer - Houtman j.deboer@rsgnov.nl
BNT Mw.   Bondt d.bondt@rsgnov.nl
BJL Mw.   Boujlida-Haanappel j.boujlida@rsgnov.nl
BRT Mw.   Brethouwer m.brethouwer@rsgnov.nl
BRW Mw.   Brouwer r.brouwer@rsgnov.nl
BRN Dhr. De Bruin p.debruin@rsgnov.nl
BTT Mw. Den Butter m.denbutter@rsgnov.nl
DPN Mw. Van Diepen g.vandiepen@rsgnov.nl
DOO Dhr.   Doorn a.doorn@rsgnov.nl
DRL Dhr. Van Driel m.vandriel@rsgnov.nl
DRN Mw. Van Dronkelaar w.vandronkelaar@rsgnov.nl
DKR Dhr.   Dykstra l.dykstra@rsgnov.nl
EKL Mw.   Eikelboom w.eikelboom@rsgnov.nl
ESD Dhr.   Esders h.esders@rsgnov.nl
FDH Dhr.   Faijdherbe m.faijdherbe@rsgnov.nl
FTR Dhr. De Feijter c.defeijter@rsgnov.nl
FRN Mw.   Fernandes-van den Beld a.fernandes@rsgnov.nl
GBE Dhr.   Gijsbers e.gijsbers@rsgnov.nl
HNE Dhr. De Haan e.dehaan@rsgnov.nl
HNT Mw. De Haan t.dehaan@rsgnov.nl
HGN Mw.   Hagen m.hagen@rsgnov.nl
HJE Mw.   Hajee a.hajee@rsgnov.nl
HRT Dhr. Van Hartskamp j.vanhartskamp@rsgnov.nl
HTK Mw.   Heutinck j.heutinck@rsgnov.nl
MHK Mw. Van Hoek m.vanhoek@rsgnov.nl
HKM Mw.   Hoekman w.hoekman@rsgnov.nl
HFS Mw.   Hofstra t.hofstra@rsgnov.nl
HRN Mw.   Hurenkamp d.hurenkamp@rsgnov.nl
IJS Mw.   IJsselstijn v.ijsselstijn@rsgnov.nl
IKD Mw.   Ikde h.ikde@rsgnov.nl
JNS Dhr.   Jansen r.jansen@rsgnov.nl
JSS Dhr.   Jessurun r.jessurun@rsgnov.nl
JCH Mw.   Juchet c.juchet@rsgnov.nl
KLD Dhr.   Kelderman r.kelderman@rsgnov.nl
KLV Dhr.   Klaver b.klaver@rsgnov.nl
KLS Mw.   Kleinsmit k.kleinsmit@rsgnov.nl
KNG Mw.   Koning b.koning@rsgnov.nl
KST Mw.   Koster s.koster@rsgnov.nl
KRD Dhr.   Krikkink d.krikkink@rsgnov.nl
VKL Mw. Van Kuil a.vankuil@rsgnov.nl
KWK Dhr.   Kwakkel j.kwakkel@rsgnov.nl
LND Mw.   Landsheer j.landsheer@rsgnov.nl
LNK Mw.   Lansink l.lansink@rsgnov.nl
LNT Dhr.   Le Net p.lenet@rsgnov.nl
LFT Dhr.   Lieftink h.lieftink@rsgnov.nl
LNN Mw.   Lindenschot h.lindenschot@rsgnov.nl
LPM Dhr.   Lipman d.lipman@rsgnov.nl
LTD Mw. Van der Lit D.vanderlit@rsgnov.nl
LHZ Mw. Van Lohuizen b.vanlohuizen@rsgnov.nl
EVL Mw. Van Loo e.vanloo@rsgnov.nl
LOO Mw. Van der Loo e.vanderloo@rsgnov.nl
MBM Mw.   Meijboom h.meijboom@rsgnov.nl
MNN Dhr.   Meijnen m.meijnen@rsgnov.nl
MKT Mw.   Moekotte m.moekotte@rsgnov.nl
MLN Mw. Van der Molen g.vandermolen@rsgnov.nl
MNS Dhr.   Monsma r.monsma@rsgnov.nl
NHB Mw.   Nijhuis b.nijhuisbolck@rsgnov.nl
NHS Dhr.   Nijhuis b.nijhuis@rsgnov.nl
NLJ Dhr.   Nijland j.nijland@rsgnov.nl
NNB Dhr.   Ninaber m.ninaber@rsgnov.nl
NRD Mw.   Noordam p.noordam@rsgnov.nl
NRT Dhr. Van Noort j.vannoort@rsgnov.nl
NTM Mw.   Nooteboom m.nooteboom@rsgnov.nl
NUS Mw. Van Nus- Groenewold r.vannus@rsgnov.nl
ONS Dhr. Van Oene s.vanoene@rsgnov.nl
OMS Mw.   Ooms s.ooms@rsgnov.nl
OTT Dhr. Van Otterloo n.vanotterloo@rsgnov.nl
PNN Mw.   Pennekamp d.pennekamp@rsgnov.nl
PTS Dhr.   Peters v.peters@rsgnov.nl
PLE Dhr.   Poel e.poel@rsgnov.nl
PLL Dhr.   Poll s.poll@rsgnov.nl
PST Mw.   Postma-Hoeksel k.postma@rsgnov.nl
PRS Dhr.   Preusterink l.preusterink@rsgnov.nl
PRN Mw.   Prins d.prins@rsgnov.nl
RFS Mw.   Raoof s.raoof@rsgnov.nl
RNH Dhr.   Runherd a.runherd@rsgnov.nl
RTJ Mw.   Rutjes m.rutjes@rsgnov.nl
SMS Dhr.   Samson r.samson@rsgnov.nl
SCR Mw.   Schregardus r.schregardus@rsgnov.nl
SPP Dhr.   Schuppert c.schuppert@rsgnov.nl
SLN Mw.   Sileon r.sileon@rsgnov.nl
SLG Dhr.   Slagman s.slagman@rsgnov.nl
SML Mw.   Smalbrugge a.smalbrugge@rsgnov.nl
SMB Mw.   Smid c.smid@rsgnov.nl
SPN Mw.   Span m.span@rsgnov.nl
STG Dhr. Van de Steeg r.vandesteeg@rsgnov.nl
STF Dhr.   Stijf w.stijf@rsgnov.nl
STK Mw.   Stok i.stok@rsgnov.nl
TLC Dhr.   Talacua m.talacua@rsgnov.nl
TMP Dhr.   Tempelman n.tempelman@rsgnov.nl
VNB Mw.   Veenbergen a.veenbergen@rsgnov.nl
VMN Mw.   Veerman m.veerman@rsgnov.nl
VSR Mw.   Visser a.visser@rsgnov.nl
VSB Dhr.   Vos b.vos@rsgnov.nl
VSF Dhr.   Vos f.vos@rsgnov.nl
VRE Mw.   Vrij e.vrij@rsgnov.nl
VRN Mw.   Vrinds-Renou h.vrinds@rsgnov.nl
VRG Mw.   Vroegindeweij e.vroegindeweij@rsgnov.nl
WTA Mw. Van de Water a.vandewater@rsgnov.nl
WTR Dhr. Van de Wetering e.vandewetering@rsgnov.nl
WZK Mw.   Wezinkhof r.wezinkhof@rsgnov.nl
WLK Mw.   Wielink a.wielink@rsgnov.nl
WLN Mw. Van Wijland Tieman - Kwant h.vanwijlandtieman@rsgnov.nl
WNT Mw.   Winterwerp c.winterwerp@rsgnov.nl
WTT Mw. Te Witt f.tewitt@rsgnov.nl